
Світлодіодний світильник ETRON Communal 1-EСP-506-C 20W 5000К коло
- Готово до відправки
- Код: 1-ECP-506-C
362 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Круглий світлодіодний світильник ETRON Communal 1-ESP-506-C потужністю 20W і колірною температурою 5000K призначений для рівномірного освітлення приміщень. М’який світловий потік заповнює простір без різких змін яскравості.
Світильник постачається у готовому до встановлення вигляді та містить кріпильні елементи. Модель підходить для використання у приміщеннях різного призначення, включно із зонами підвищеної вологості та пилу. Пристрій стабільно працює за умов коливання напруги.
- рівномірне освітлення приміщення
- кругла форма корпусу
- використання у під’їздах, сходових клітках, гаражах і господарських зонах
- застосування у промисловому та муніципальному секторі, а також на прибудинкових територіях
- стійкість до частих увімкнень та вимкнень
- робоча напруга 185–245 В
- матеріали, безпечні для експлуатації
Світильник може використовуватися у приміщеннях із різними температурними умовами та рівнем вологості. Після встановлення не потребує регулярного технічного обслуговування.
Ключові особливості наших товарів
Відповідність стандартам
Продукція відповідає встановленим стандартам безпеки та якості.
Універсальність застосування
Товари можуть використовуватися в різних сферах: від дому до вулиці.
Великий асортимент
В асортименті нашого магазину представлені сотні одиниць різних товарів.
Різноманітність моделей
Великий вибір товарів для різних потреб: від розеток до освітлення.
Чому нам можна довіряти
Ми працюємо у своїй сфері діяльності з 2008 року.
Ми відправляємо товар упродовж 24 годин після отримання замовлення.
Переваги нашої компанії
- 1 Наші менеджери допоможуть вам із вибором і нададуть докладну консультацію.
- 2 У нас ви можете придбати товари як в інтернет-магазині, так і в офлайн-магазині.
- 3 Ви можете оплатити товар різними способами: онлайн-оплатою, реквізитами або післяплатою.
- 4 Ми оперативно доставляємо продукцію службами логістики. Ви отримаєте товар у найкоротші терміни.
Як ми працюємо




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Etron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 5000K |
| Колір плафона | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Потужність | 20 Вт |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1-ЕСР-506-C |
| Висота | 4.5 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Клас захисту IP | IP65 |
| Матеріал основи | Пластик |
| Потужність, Вт | 20 Вт |
| Робочий. діапазон напругою., В | 185-245 |
| Розміри | 175x45 мм |
| Тип | Настінні світильники, Стельові світильники |
| Тип джерела світла | Світлодіодна LED (інтегрований) |
| Кут розсіювання | 140 |
| Форма | Круглий |
| Ширина | 17.5 |
| Еквівалент потужності лампи | 200 Вт |
- Ціна: 362 ₴

