
Світлодіодний світильник ETRON Slider 20W 6500К ІР44 квадрат
- Готово до відправки
- Код: 1-EIP-973
350 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Світлодіодний світильник ETRON Slider 20W 6500К IP44 квадрат призначений для освітлення приватного будинку, гаража та прилеглої території. Він працює в температурному діапазоні від -30 до +50 ˚С, що дозволяє використовувати світильник на вулиці без навісу для освітлення різних типів територій.
Світильник оснащений безрамковим дизайном, що вирізняє його серед інших моделей. Він використовує сучасні технології освітлення, забезпечуючи хорошу яскравість та рівномірний розподіл світла при мінімальному споживанні енергії. Це дозволяє знизити витрати на електроенергію.
Світильник підходить для використання в різних приміщеннях, включаючи домашні інтер'єри, офісні простори та громадські будівлі. Він створює комфортне освітлення, підходяще для різних потреб, і гармонійно вписується в будь-який інтер'єр.
Ключові особливості наших товарів
Відповідність стандартам
Продукція відповідає встановленим стандартам безпеки та якості.
Універсальність застосування
Товари можуть використовуватися в різних сферах: від дому до вулиці.
Великий асортимент
В асортименті нашого магазину представлені сотні одиниць різних товарів.
Різноманітність моделей
Великий вибір товарів для різних потреб: від розеток до освітлення.
Чому нам можна довіряти
Ми працюємо у своїй сфері діяльності з 2008 року.
Ми відправляємо товар упродовж 24 годин після отримання замовлення.
Переваги нашої компанії
- 1 Наші менеджери допоможуть вам із вибором і нададуть докладну консультацію.
- 2 У нас ви можете придбати товари як в інтернет-магазині, так і в офлайн-магазині.
- 3 Ви можете оплатити товар різними способами: онлайн-оплатою, реквізитами або післяплатою.
- 4 Ми оперативно доставляємо продукцію службами логістики. Ви отримаєте товар у найкоротші терміни.
Як ми працюємо




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Etron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 6500K |
| Потужність | 20 Вт |
| Колір плафона | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1-EIP-973 |
| Висота | 3.8 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина: | 19.5 |
| Джерело живлення | Від мережі |
| Клас захисту IP | IP44 |
| Комплект постачання | Кріплення, Світильник, Технічна документація, Паковання |
| Потужність, Вт | 20 Вт |
| Напруга | 95-265 В |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна (LED) |
| Тип монтажу | Накладний |
| Кут розсіювання | 140 |
| Колір основи | Білий |
| Ширина | 19.5 |
- Ціна: 350 ₴


