
Світлодіодний світильник ETRON Slider 30W 6500K ІР44 круг
- Готово до відправки
- Код: 1-EIP-935
456 ₴
Світлодіодний світильник ETRON Slider 30W 6500K IP44 круг призначений для освітлення приватного будинку, гаража та прилеглих територій. Він працює в температурному діапазоні від -30 до +50 ˚С, що дозволяє використовувати його на вулиці для освітлення різних типів територій.
Світильник має безрамковий дизайн, що відрізняє його від традиційних моделей. Він використовує сучасні технології освітлення, що забезпечує хорошу яскравість та рівномірний розподіл світла при мінімальному споживанні енергії. Це дозволяє знизити витрати на освітлення.
Світильник підходить для використання в різних приміщеннях, таких як домашні інтер'єри, офісні приміщення та громадські будівлі. Він створює комфортне освітлення, яке підходить для різних потреб, і гармонійно вписується в різноманітні інтер'єри.
Ключові особливості наших товарів
Відповідність стандартам
Продукція відповідає встановленим стандартам безпеки та якості.
Універсальність застосування
Товари можуть використовуватися в різних сферах: від дому до вулиці.
Великий асортимент
В асортименті нашого магазину представлені сотні одиниць різних товарів.
Різноманітність моделей
Великий вибір товарів для різних потреб: від розеток до освітлення.
Чому нам можна довіряти
Ми працюємо у своїй сфері діяльності з 2008 року.
Ми відправляємо товар упродовж 24 годин після отримання замовлення.
Переваги нашої компанії
- 1 Наші менеджери допоможуть вам із вибором і нададуть докладну консультацію.
- 2 У нас ви можете придбати товари як в інтернет-магазині, так і в офлайн-магазині.
- 3 Ви можете оплатити товар різними способами: онлайн-оплатою, реквізитами або післяплатою.
- 4 Ми оперативно доставляємо продукцію службами логістики. Ви отримаєте товар у найкоротші терміни.
Як ми працюємо




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Etron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 30 Вт |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 2250 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 6500K |
| Колір плафона | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3.8 см |
| Ширина | 24.8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1-EIP-935 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Джерело живлення | Від мережі |
| Клас захисту IP | IP44 |
| Комплект постачання | Кріплення, Світильник, Технічна документація, Паковання |
| Потужність, Вт | 30 Вт |
| Напруга | 95-265 В |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна (LED) |
| Тип монтажу | Накладний |
| Кут розсіювання | 140 |
| Форма | Круглий |
| Колір основи | Білий |
- Ціна: 456 ₴

