
Світлодіодна філаментна лампа ETRON G45 10W E14 4200K нейтральне світло, прозора, енергозберігаюча
- Готово до відправки
- Код: 1-EFP-158
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Світлодіодна філаментна лампа ETRON Filament G45 10W E14 4200K прозора
Світлодіодна філаментна лампа ETRON Filament G45 10W E14 4200K призначена для внутрішнього освітлення житлових приміщень та для використання в освітлювальних приладах (з відповідним ступенем захисту), встановлених зовні. Ці лампи виготовляються за новітньою технологією світлодіодних ниток (LED Filament), що забезпечує високі показники енергоефективності (100Lm/W). Вони генерують відмінний світловий потік і не поступаються іншим світлодіодним моделям за функціональністю. Однією з головних переваг цих ламп є мінімальне тепловиділення за високої енергоефективності. Філаментні моделі значно прогресивніші за інші за технічними характеристиками: вони дають більше світла за менших енерговитрат і мають більш тривалий термін служби.
Переваги:
- Енергоефективність освітлення 90% (A++)
- Захист від стрибків напруги в діапазоні від 198 до 245V
- Колба з гелієм - оптимальне відведення тепла, надійність та довговічність роботи лампи
- Кут розсіювання 360° створює повноцінну освітленість у приміщенні, лампа світить без різких тіней
- IC-драйвер забезпечує стабільну роботу світлодіодів та їх захист від перегріву
- Високий рівень передачі кольорів (Ra>90)
- Рівномірне освітлення без мерехтіння, миттєве включення та відсутність ультрафіолетового випромінювання
- Ресурс роботи – понад 10 років (при середньому щоденному використанні 5 годин)
- Гарантія 2 роки
- Сумісність з вимикачами з підсвічуванням
Лампа випромінює комфортне для очей світло, яке не викликає втоми і не погіршує емоційний стан завдяки природній передачі кольорів та відсутності ультрафіолетового випромінювання. Прозора колба робить цю лампу ідеальною для використання з класичними люстрами та бра, створюючи гарну гру світла на кристалах. Вона чудово підходить для декоративного, локального та спрямованого освітлення, забезпечуючи затишок у вашому будинку, на терасі, у альтанці, на відкритому майданчику ресторану чи кафе. Філаментні лампи допомагають підкреслити стильні дизайнерські рішення в інтер'єрі та екстер'єрі.
Ця лампа не містить ртуть та інших шкідливих речовин. Термін придатності для використання не обмежений. Не підлягає утилізації як побутові відходи.
Ключові особливості наших товарів
Відповідність стандартам
Продукція відповідає встановленим стандартам безпеки та якості.
Універсальність застосування
Товари можуть використовуватися в різних сферах: від дому до вулиці.
Великий асортимент
В асортименті нашого магазину представлені сотні одиниць різних товарів.
Різноманітність моделей
Великий вибір товарів для різних потреб: від розеток до освітлення.
Чому нам можна довіряти
Ми працюємо у своїй сфері діяльності з 2008 року.
Ми відправляємо товар упродовж 24 годин після отримання замовлення.
Переваги нашої компанії
- 1 Наші менеджери допоможуть вам із вибором і нададуть докладну консультацію.
- 2 У нас ви можете придбати товари як в інтернет-магазині, так і в офлайн-магазині.
- 3 Ви можете оплатити товар різними способами: онлайн-оплатою, реквізитами або післяплатою.
- 4 Ми оперативно доставляємо продукцію службами логістики. Ви отримаєте товар у найкоротші терміни.
Як ми працюємо




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Etron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Максимальна робоча напруга | 245 В |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Мінімальна колірна температура | 4200 К |
| Мінімальна робоча напруга | 198 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кут свічення | 360 град. |
| Форма лампочки | Сферична |
| Колір світлодіода | Жовтий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Цоколь | E14 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 100 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 950 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1-EFP-158 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр | 45 |
| Напруга живлення | 198 - 245 В |
| Особливості товару | Филаментная |
| Термін служби лампи | 25000 год |
| Температура світіння | До 4200 |
| Тип | Філаментні лампи |
| Кут розсіювання | 360° |
| Форм-фактор | G45 |
| Форма колби | Куля/Сфера |
| Колір колби | Прозорий |
| Еквівалент потужності лампи | 100 Вт |
| Електрична потужність | 10 Вт |
- Ціна: 99 ₴
