
Світлодіодна філаментна лампа ETRON C37 Tailed 10W E14 3000K тепле світло, прозора, енергозберігаюча
- Немає в наявності
- Код: 1-EFP-135
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Світлодіодна філаментна лампа ETRON Filament C37 tailed 10W E14 3000K прозора
Світлодіодна філаментна лампа ETRON Filament C37 tailed 10W E14 3000K розроблена для освітлення внутрішніх приміщень і може використовуватися в освітлювальних приладах, встановлених на вулиці за наявності відповідного захисту. Ці лампи створюються за сучасною технологією світлодіодних ниток (LED Filament), що забезпечує їм високу енергоефективність до 100Lm/W.
Основні переваги:
- Енергоефективність на рівні 90% (A++) для значного скорочення енерговитрат.
- Стабільна робота при стрибках напруги в діапазоні від 198 до 245V.
- Гелієва колба для ефективного відведення тепла, що значно збільшує довговічність та надійність лампи.
- Кут розсіювання світла 360°, який забезпечує рівномірне освітлення без утворення різких тіней.
- ІС-драйвер забезпечує стабільну роботу світлодіодів та захищає їх від перегріву.
- Високий коефіцієнт кольору Ra>90, для природного та яскравого освітлення.
- Миттєве включення без мерехтіння, відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Термін служби понад 10 років при щоденному використанні по 5 годин.
- Гарантійний термін 2 роки.
- Сумісність з вимикачами з підсвічуванням для зручності використання.
Комфортне освітлення: Лампа випромінює комфортне світло, не викликаючи втоми та не погіршуючи емоційний стан завдяки природній передачі кольорів та відсутності ультрафіолетового випромінювання. Вона ідеально підходить для класичних люстр і бра, створюючи світло, максимально схоже на світло ламп розжарювання.
Застосування:
- Декоративне освітлення
- Локальне та спрямоване освітлення
- Освітлення житлових приміщень, терас, альтанок на присадибних ділянках, відкритих майданчиків ресторанів та кафе
Світлодіодні філаментні лампи ETRON підкреслюють цікаві дизайнерські рішення в інтер'єрі та екстер'єрі.
Екологічність: Лампа не містить ртуті та інших шкідливих речовин. Термін придатності не обмежений, він не підлягає утилізації як побутові відходи.
Ключові особливості наших товарів
Відповідність стандартам
Продукція відповідає встановленим стандартам безпеки та якості.
Універсальність застосування
Товари можуть використовуватися в різних сферах: від дому до вулиці.
Великий асортимент
В асортименті нашого магазину представлені сотні одиниць різних товарів.
Різноманітність моделей
Великий вибір товарів для різних потреб: від розеток до освітлення.
Чому нам можна довіряти
Ми працюємо у своїй сфері діяльності з 2008 року.
Ми відправляємо товар упродовж 24 годин після отримання замовлення.
Переваги нашої компанії
- 1 Наші менеджери допоможуть вам із вибором і нададуть докладну консультацію.
- 2 У нас ви можете придбати товари як в інтернет-магазині, так і в офлайн-магазині.
- 3 Ви можете оплатити товар різними способами: онлайн-оплатою, реквізитами або післяплатою.
- 4 Ми оперативно доставляємо продукцію службами логістики. Ви отримаєте товар у найкоротші терміни.
Як ми працюємо




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Etron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Максимальна робоча напруга | 245 В |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Мінімальна робоча напруга | 198 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кут свічення | 360 град. |
| Форма лампочки | Свічка на вітрі |
| Колір світлодіода | Жовтий |
| Колір світіння | Теплий |
| Цоколь | E14 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 100 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 920 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1-EFP-135 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр | 35 |
| Напруга живлення | 198 - 245 В |
| Особливості товару | Филаментная |
| Термін служби лампи | 25000 год |
| Температура світіння | До 3000 |
| Тип | Філаментні лампи |
| Кут розсіювання | 360° |
| Форм-фактор | С37Т |
| Форма колби | Свічка на вітрі |
| Колір колби | Прозорий |
| Еквівалент потужності лампи | 100 Вт |
| Електрична потужність | 10 Вт |
- Ціна: 99 ₴
