
Світлодіодна філаментна лампа ETRON C37 10W E14 4200K нейтральне світло, прозора, енергозберігаюча
- Готово до відправки
- Код: 1-EFP-118
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Світлодіодна філаментна лампа ETRON Filament C37 10W E14 4200K прозора
Світлодіодна філаментна лампа ETRON Filament C37 10W E14 4200K розроблена для освітлення внутрішніх житлових приміщень і може використовуватися в освітлювальних приладах, встановлених зовні за умови відповідного захисту. Лампа виготовлена за передовою технологією світлодіодних ниток (LED Filament), що забезпечує їй високу енергоефективність - 100Lm/W. Вона генерує потужний світловий потік і за своїми характеристиками не поступається іншим світлодіодним аналогам. Важливою перевагою лампи є її висока енергоефективність при низькому тепловиділенні. Філаментні лампи забезпечують більше світла за менших енерговитрат і мають тривалий термін служби.
Переваги:
- Висока енергоефективність освітлення – 90% (A++)
- Захист від стрибків напруги в діапазоні 198-245V
- Гелієва колба для оптимального тепловідведення, надійності та довговічності
- Кут розсіювання світла 360°, що забезпечує рівномірне освітлення без різких тіней
- IC-драйвер стабілізує роботу світлодіодів та захищає їх від перегріву
- Високий рівень передачі кольорів (Ra>90)
- Рівномірне освітлення без мерехтіння, миттєве включення та відсутність ультрафіолетового випромінювання
- Ресурс роботи – більше 10 років (при середньому використанні 5 годин на день)
- Гарантія – 2 роки
- Сумісність з вимикачами з підсвічуванням
Лампа випромінює м'яке світло, яке не викликає втоми очей і не погіршує емоційний стан завдяки природній передачі кольорів та відсутності ультрафіолетового випромінювання. Прозора колба робить цю лампу ідеальною для використання з класичними люстрами та бра, створюючи чудову гру світла на кристалах. Лампа відмінно підходить для декоративного, локального та спрямованого освітлення. Вона створює затишок у вашому будинку, на терасі, у альтанці або на відкритих майданчиках ресторанів та кафе, підкреслюючи стильні дизайнерські рішення в інтер'єрі та екстер'єрі. Лампа не містить ртуть та інших шкідливих речовин, її термін використання не обмежений. Не підлягає утилізації як побутові відходи.
Ключові особливості наших товарів
Відповідність стандартам
Продукція відповідає встановленим стандартам безпеки та якості.
Універсальність застосування
Товари можуть використовуватися в різних сферах: від дому до вулиці.
Великий асортимент
В асортименті нашого магазину представлені сотні одиниць різних товарів.
Різноманітність моделей
Великий вибір товарів для різних потреб: від розеток до освітлення.
Чому нам можна довіряти
Ми працюємо у своїй сфері діяльності з 2008 року.
Ми відправляємо товар упродовж 24 годин після отримання замовлення.
Переваги нашої компанії
- 1 Наші менеджери допоможуть вам із вибором і нададуть докладну консультацію.
- 2 У нас ви можете придбати товари як в інтернет-магазині, так і в офлайн-магазині.
- 3 Ви можете оплатити товар різними способами: онлайн-оплатою, реквізитами або післяплатою.
- 4 Ми оперативно доставляємо продукцію службами логістики. Ви отримаєте товар у найкоротші терміни.
Як ми працюємо




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Etron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Максимальна робоча напруга | 245 В |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Мінімальна колірна температура | 4200 К |
| Мінімальна робоча напруга | 198 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кут свічення | 360 град. |
| Форма лампочки | Свічка |
| Колір світлодіода | Жовтий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Цоколь | E14 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 100 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 950 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1-EFP-118 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр | 35 |
| Напруга живлення | 198 - 245 В |
| Особливості товару | Филаментная |
| Термін служби лампи | 25000 год |
| Температура світіння | До 4200 |
| Тип | Філаментні лампи |
| Кут розсіювання | 360° |
| Форм-фактор | C37 |
| Форма колби | Свічка |
| Колір колби | Прозорий |
| Еквівалент потужності лампи | 100 Вт |
| Електрична потужність | 10 Вт |
- Ціна: 99 ₴
