
Світлодіодна філаментна лампа ETRON ST64 7W E27 4200K нейтральне світло, прозора, енергозберігаюча
- Готово до відправки
- Код: 1-EFP-164
107 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Світлодіодна філаментна лампа ETRON Filament ST64 7W E27 4200K прозора
Світлодіодна філаментна лампа ETRON Filament ST64 7W E27 4200K прозора призначена для внутрішнього освітлення житлових приміщень та для використання в освітлювальних приладах (з відповідним ступенем захисту), встановлених зовні. Ці лампи виготовляються за новітньою технологією світлодіодних ниток (LED Filament), що забезпечує високі показники енергоефективності – 100 лм/Вт.
Переваги:
- Енергоефективність освітлення 90% (A++)
- Захист від перепадів напруги в діапазоні від 198 до 245 В
- Колба з гелієм для оптимального відведення тепла, надійності та довговічності роботи лампи
- Кут розсіювання 330° створює повноцінну освітленість у приміщенні, лампа світить без різких тіней
- ІС-драйвер забезпечує стабільну роботу світлодіодів та їх захист від перегріву
- Високий рівень передачі кольору Ra>90
- Рівномірне освітлення без мерехтіння, миттєве включення та відсутність ультрафіолетового випромінювання
- Ресурс роботи – понад 10 років (при середньому щоденному використанні протягом 5 годин)
- Гарантія 2 роки
- Сумісність з вимикачами з підсвічуванням
Комфортне освітлення:
Лампа забезпечує комфортне для очей освітлення, не викликаючи втоми та не погіршуючи емоційний стан завдяки природній передачі кольорів та відсутності ультрафіолетового випромінювання. Вона чудово поєднується з класичними люстрами та бра завдяки прозорій колбі, створюючи світло, максимально наближене до ламп розжарювання.
Ідеально підходить для:
- Декоративного освітлення
- Місцеве та спрямоване освітлення
- Створення комфортного освітлення будинку, на терасі, у альтанці на присадибній ділянці, а також на відкритих майданчиках ресторанів та кафе
Філаментні лампи ETRON дозволяють красиво підкреслити цікаві дизайнерські рішення в інтер'єрі та екстер'єрі.
Екологічність:
Ці лампи не містять ртуті та інших шкідливих речовин. Термін придатності не обмежений. Лампи не підлягають утилізації як побутові відходи.
Ключові особливості наших товарів
Відповідність стандартам
Продукція відповідає встановленим стандартам безпеки та якості.
Універсальність застосування
Товари можуть використовуватися в різних сферах: від дому до вулиці.
Великий асортимент
В асортименті нашого магазину представлені сотні одиниць різних товарів.
Різноманітність моделей
Великий вибір товарів для різних потреб: від розеток до освітлення.
Чому нам можна довіряти
Ми працюємо у своїй сфері діяльності з 2008 року.
Ми відправляємо товар упродовж 24 годин після отримання замовлення.
Переваги нашої компанії
- 1 Наші менеджери допоможуть вам із вибором і нададуть докладну консультацію.
- 2 У нас ви можете придбати товари як в інтернет-магазині, так і в офлайн-магазині.
- 3 Ви можете оплатити товар різними способами: онлайн-оплатою, реквізитами або післяплатою.
- 4 Ми оперативно доставляємо продукцію службами логістики. Ви отримаєте товар у найкоротші терміни.
Як ми працюємо




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Etron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Максимальна робоча напруга | 245 В |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Мінімальна колірна температура | 4200 К |
| Мінімальна робоча напруга | 198 В |
| Потужність | 7 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кут свічення | 360 град. |
| Колір світлодіода | Жовтий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 70 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 730 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1-EFP-164 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр | 64 |
| Напруга живлення | 198 - 245 В |
| Особливості товару | Филаментная |
| Термін служби лампи | 25000 год |
| Температура світіння | До 4200 |
| Тип | Філаментні лампи |
| Кут розсіювання | 360° |
| Форм-фактор | ST64 |
| Форма колби | Спеціальна |
| Колір колби | Прозорий |
| Еквівалент потужності лампи | 70 Вт |
| Електрична потужність | 7 Вт |
- Ціна: 107 ₴

