
Світлодіодна філаментна лампа ETRON A60 8W E27 3000K тепле світло, прозора, енергозберігаюча
- Готово до відправки
- Код: 1-EFP-109
74 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Світлодіодна філаментна лампа ETRON Filament A60 8W E27 3000K прозора
Світлодіодна філаментна лампа ETRON Filament A60 8W E27 3000K призначена для внутрішнього освітлення житлових приміщень та використання в освітлювальних приладах з відповідним ступенем захисту, встановлених на вулиці. Лампи виготовляються за новітньою технологією світлодіодних ниток (LED Filament), що забезпечує високі показники енергоефективності до 100Lm/W, а також відмінні показники світлового потоку, не поступаючись іншим світлодіодним моделям та виділяючи мінімальну кількість тепла.
Переваги:
- Енергоефективність 90% (A++)
- Захист від перепадів напруги (198-245V)
- Колба з гелієм для оптимального відведення тепла та довговічності
- Кут розсіювання 360° для повноцінного освітлення без тіней
- ІС-драйвер для стабільної роботи та захисту від перегріву
- Високий індекс кольору Ra>90
- Рівномірне освітлення без мерехтіння, миттєве включення, відсутність ультрафіолетового випромінювання
- Ресурс роботи понад 10 років (при використанні 5 годин на день)
- Гарантія 2 роки
- Сумісність з вимикачами з підсвічуванням
Комфортне для очей світло:
Лампа не викликає втоми та не погіршує емоційний стан завдяки природній передачі кольорів та відсутності ультрафіолетового випромінювання.
Ідеально підходить для:
- Декоративного освітлення
- Місцеве та спрямоване освітлення
Ці лампи створюють комфортне освітлення у вашому будинку, на терасі, у альтанці, на відкритих майданчиках ресторанів та кафе, наголошуючи на цікавих дизайнерських рішеннях.
Екологічність:
Лампи не містять ртуть та інші шкідливі речовини. Термін служби не обмежений. Не підлягають утилізації як побутові відходи.
Ключові особливості наших товарів
Відповідність стандартам
Продукція відповідає встановленим стандартам безпеки та якості.
Універсальність застосування
Товари можуть використовуватися в різних сферах: від дому до вулиці.
Великий асортимент
В асортименті нашого магазину представлені сотні одиниць різних товарів.
Різноманітність моделей
Великий вибір товарів для різних потреб: від розеток до освітлення.
Чому нам можна довіряти
Ми працюємо у своїй сфері діяльності з 2008 року.
Ми відправляємо товар упродовж 24 годин після отримання замовлення.
Переваги нашої компанії
- 1 Наші менеджери допоможуть вам із вибором і нададуть докладну консультацію.
- 2 У нас ви можете придбати товари як в інтернет-магазині, так і в офлайн-магазині.
- 3 Ви можете оплатити товар різними способами: онлайн-оплатою, реквізитами або післяплатою.
- 4 Ми оперативно доставляємо продукцію службами логістики. Ви отримаєте товар у найкоротші терміни.
Як ми працюємо




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Etron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Максимальна робоча напруга | 245 В |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Мінімальна робоча напруга | 198 В |
| Потужність | 8 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кут свічення | 360 град. |
| Форма лампочки | Груша |
| Колір світлодіода | Жовтий |
| Колір світіння | Теплий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 80 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 720 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1-EFP-109 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Напруга живлення | 198 - 245 В |
| Особливості товару | Филаментная |
| Термін служби лампи | 25000 год |
| Температура світіння | До 3000 |
| Тип | Філаментні лампи |
| Кут розсіювання | 360° |
| Форм-фактор | A60 |
| Форма колби | Стандартна (груша) |
| Колір колби | Прозорий |
| Еквівалент потужності лампи | 80 Вт |
| Електрична потужність | 8 Вт |
- Ціна: 74 ₴
