
Світлодіодна філаментна лампа ETRON 1-EFP-1147 G45 12W 3000K E14 тепле світло, прозора, енергозберігаюча
- Готово до відправки
- Код: 1-EFP-1147
127 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Світлодіодна філаментна лампа ETRON Filament 1 EFP 1147 G45 12W 3000K E14 прозора
Світлодіодна філаментна лампа ETRON 1 EFP 1147 G45 12W 3000K E14 призначена для внутрішнього освітлення житлових приміщень та використання в освітлювальних приладах з відповідним ступенем захисту розміщених зовні. Виготовлені за новітньою технологією світлодіодних ниток LED Filament, ці лампи забезпечують високу енергоефективність (100Lm/W). Філаментні лампи забезпечують відмінний світловий потік і не поступаються іншим світлодіодним моделям. Важливою перевагою цієї моделі є те, що за високої енергоефективності вони виділяють мало тепла. Завдяки своїм технічним характеристикам філаментні лампи значно перевершують інші: вони видають більший світловий потік за менших енерговитрат і мають більш тривалий термін служби.
Переваги
- Енергоефективність освітлення (90 A)
- Захист від перепадів напруги (210-260V)
- Колба з гелієм для оптимального відведення тепла
- Кут розсіювання 330 deg для повноцінного освітлення без різких тіней
- IC драйвер забезпечує стабільну роботу світлодіодів та їх захист від перегріву
- Високий рівень кольору Ra 80
- Рівномірне освітлення без мерехтіння, миттєве включення та відсутність ультрафіолетового випромінювання
- Ресурс роботи 25,000 годин
- Гарантія 2 роки
- Сумісність із вимикачем
Лампа забезпечує комфортне для очей освітлення, не викликаючи втоми та не погіршуючи емоційний стан завдяки природній передачі кольорів та відсутності ультрафіолетового випромінювання. Прозора колба робить її ідеальною для використання з класичними люстрами та бра, створюючи ефектну гру світла на гранях кристалів. Підходить для декоративного, місцевого та спрямованого освітлення. Ця лампа створює затишне освітлення у вашому будинку, на терасі, у альтанці або на відкритих майданчиках ресторанів та кафе, підкреслюючи цікаві дизайнерські рішення в інтер'єрі та екстер'єрі.
Ключові особливості наших товарів
Відповідність стандартам
Продукція відповідає встановленим стандартам безпеки та якості.
Універсальність застосування
Товари можуть використовуватися в різних сферах: від дому до вулиці.
Великий асортимент
В асортименті нашого магазину представлені сотні одиниць різних товарів.
Різноманітність моделей
Великий вибір товарів для різних потреб: від розеток до освітлення.
Чому нам можна довіряти
Ми працюємо у своїй сфері діяльності з 2008 року.
Ми відправляємо товар упродовж 24 годин після отримання замовлення.
Переваги нашої компанії
- 1 Наші менеджери допоможуть вам із вибором і нададуть докладну консультацію.
- 2 У нас ви можете придбати товари як в інтернет-магазині, так і в офлайн-магазині.
- 3 Ви можете оплатити товар різними способами: онлайн-оплатою, реквізитами або післяплатою.
- 4 Ми оперативно доставляємо продукцію службами логістики. Ви отримаєте товар у найкоротші терміни.
Як ми працюємо




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Etron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Максимальна робоча напруга | 260 В |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Мінімальна робоча напруга | 210 В |
| Потужність | 12 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Рефлектор | Так |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Филаментная |
| Тип цоколя | Різьба |
| Струм споживання | 56 мА |
| Кут свічення | 330 град. |
| Форма лампочки | Кулька |
| Колір світлодіода | Жовтий |
| Колір світіння | Теплий |
| Цоколь | E14 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 120 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Діаметр трубки | 14 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1150 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Філаментні лампи |
- Ціна: 127 ₴
